КАРАНТИН [0]

У категорії матеріалів: 11
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Ця інформація може врятувати життя.
 Коронавірус.
Тисни сюди

Корисна інформація | Переглядів: 105 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 20.09.2021 | Коментарі (0)

Що треба знати про коронавірус,
 щоб не панікувати, але бути в безпеці
тисни сюди

Þ

Корисна інформація | Переглядів: 110 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 20.09.2021 | Коментарі (0)

ЗВЕРНЕННЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ПЕДПРАЦІВНИКІВ ШКОЛИ ДО БАТЬКІВ ТА УЧНІВ
Корисна інформація | Переглядів: 213 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 29.03.2020 | Коментарі (0)

Як технічно організувати дистанційне навчання – покрокова інструкція за посиланням

Корисна інформація | Переглядів: 198 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 26.03.2020 | Коментарі (0)

Організація роботи під час  карантину

та проведення дистанційного навчання

в Добрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації від 23.03.2020 №01-15/842 "Про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання" та наказу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів від 12.03.2020 №101 "Про запровадження карантину", дирекція школи доводить до відома  учнів та батьків:

Педагогічні працівники Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів :

ü проводять онлайн-консультування учнів та батьків з 900-1400 к.ч. в робочі дні;

ü складають індивідуальний план роботи та самоосвіти;

ü обирають найзручніший інструмент взаємодії з учнями (група у Viber чи Facebook,   Google Classroom,  ClassDojo;

ü домовляються з учнями про режим  дистанційної роботи (учень має розуміти, що в нього є чітка  дата, до якої треба виконати конкретне завдання);

ü обов'язково налагоджують зворотний зв'язок;

ü  узгоджують з учнями або батьками, в якій формі учні подаватимуть виконані завдання, як  вчитель їх перевірятиме і як буде оцінювати;

ü забезпечують  класичними   стандартними завданнями з підручників, роздатковими матеріалами учнів, у яких не має змоги користуватись інтернет-зв'язком, та домовляються про фактичний час передачі виконаних завдань чи їх отримання.

Корисна інформація | Переглядів: 191 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 26.03.2020 | Коментарі (0)

Від 17 березня телеканал "Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Таким чином держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину. Окрім того, телеканал "Київ” теж проводить трансляції уроків, а Радіо "Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського.

Оновлений графік:

• у всі дні тижня відеоуроки транслюватимуть о 9:30, 10:00, 10:30 та 11:30 (з 13:10 до 15:00 показуватимуть повтори).

Корисна інформація | Переглядів: 208 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 24.03.2020 | Коментарі (0)

Міністерство цифрової трансформації запустило оглядовий освітній серіал "Карантин: онлайн-сервіси для вчителів”.

Він доступний за цим посиланням

Корисна інформація | Переглядів: 196 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 24.03.2020 | Коментарі (0)

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОПОНУЄ ЧОТИРИ СЕРВІСИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ОРГАНІЗУВАТИ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

для ознайомлення з ними, натисніть на посилання:

Корисна інформація | Переглядів: 181 | Завантажень: 0 | Додав: merri | Дата: 24.03.2020 | Коментарі (0)