З 14.02 по 18.02.2013 року в Тячеві, на базі ЦДЮТ проходила виставка-конкурс листівок до Дня Валентина.

Школою на виставку було представлено 15 найкращих робіт за наслідками шкільного конкурсу.

12  з них отримали призові місця в таких розділах:

паперопластика  та оригамі

9-11 років

ІІ місце – Думнич Марина, учениця 6-Б класу (керівник Думнич Мар’яна Петрівна).

Кірігамі

6-8 років

І місце – Думнич Діана, учениця 2-Б класу (керівник Данилич Марія Михайлівна).

Аплікація з паперу

9-11 років

І місце – Ілько Аліна, учениця 4-Б класу (керівник Кубинець Інна Іванівна)

ІІ місце – Думнич Меланія, учениця 4-Б класу (керівник Кубинець Інна Іванівна).

Ізонитка

9-11 років

І місце – Думнич Іван, учень 3-А класу (керівник Чорей Наталія Петрівна).

Виріб з тіста

6-8 років

І місце – Думнич Діана, учениця 2-Б класу (керівник Токар Мар’яна Іванівна).

9-11 років

І місце – Чорей Богдан, учень 4-А класу (керівник Чорей Наталія Петрівна)

Сувенір

9-11 років

І місце – колектив учнів 3-А класу (керівник Хланта Світлана Леонідівна)

ІІІ місце – колектив учнів 3-А класу  (керівник Чорей Наталія Петрівна).

12-14 років

І місце – Чорноока Мар’яна, Токар Івета, учні 8-Б класу (керівник Токар Оксана Юріївна).

Листівка-стінгазета

9-11 років

І місце – колектив учнів 6-Б класу (керівник Дудаш Марія Михайлівна)

ІІ місце – Думнич Вікторія, учениця 9-Б класу (керівник Хланта Світлана Леонідівна).

Вітаємо всіх призерів та їх керівників з успішною участю в конкурсі. Бажаємо всім міцного здоров’я та подальших творчих успіхів.

Позолоченные вензеля
Переглядів: 409 | Додав: merri | Дата: 26.02.2013 | Коментарі (2)

Міжнародний день рідної мови.
    21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року.        Міжнародний день рідної мови відзначають носії 6000 мов, які на сьогоднішній день зафіксовані в світі.
        21 лютого було обрано на знак подій, які відбулися цього дня у 1952 році в столиці Бангладеш Дацці, де від куль поліцейських загинули студенти- учасники демонстрації на захист своєї рідної мови бенгалі, яку вони вимагали визнати однією із державних мов країни.
     На честь Міжнародного дня рідної мови в нашій школі проведено літературно-музичне свято «Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу». Підготували свято вчителі української мови та літератури Дудаш Марія Василівна та Мула Мар’яна Василівна разом з учнями 6-Б, 8-А та 8-Б класів. Розпочала свято Марія Василівна словами: «Мова – це великий Божий дар для людини. У кожного народу вона своя. А серед них – ніби квітка запашна в чудовому букеті – українська мова». Своїми виступами учні 6-Б класу доповнили слова вчительки.
      Учні 8-их класів   довели всім присутнім в залі, що українська мова – співуча, мелодійна, розмаїта, вона така ж жива істота, як і народ, що її витворив, і коли він кине свою мову, то вже буде смерть його душі, смерть того всього, чим він відрізняється від інших людей.
     «Для того щоб любити мову, треба її знати, а щоб її знати, треба її любити, а ще пам’ятайте, що словом можна вбити і оживити, поранити і вилікувати, викликати посмішку і сльозу», - такими словами Мар’яна Василівна завершила свій виступ і свято до Міжнародного дня рідної мови.

Позолоченные вензеля
Переглядів: 408 | Додав: merri | Дата: 22.02.2013 | Коментарі (0)

11 лютого 2013 року проходив районний конкурс "Кращий педагог Тячівщини - 2013", в якому взяла участь вчитель світової літератури нашої школи Дудаш Марія Михайлівна. Проведення конкурсу передбачало конкурсні випробування, які складалися з письмової роботи, майстер класу "Я роблю це так", співбесіди та самоаналізу. За результатами цих випробувань визначилися переможець та чотири лауреати конкурсу.

Кращим педагогом Тячівщини серед вчителів світової літератури визначено вчителя світової літератури Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дудаш Марію Михайлівну.

Позолоченные вензеля
Переглядів: 409 | Додав: merri | Дата: 14.02.2013 | Коментарі (1)

У жовтні 2012 року Тячівський ЦДЮТ проводив районний заочний конкурс на кращу пошуково-дослідницьку роботу школярів за напрямками Веукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна».У конкурсі брав участь і пошуковий загін «Барвінок» нашої школи у складі учнів 8-их класів Чорноокої Мар’яни, Токаря Василя, Данилича Михайла, Думнич Маріанни та Корсак Лариси під керівництвом вчителя української мови та літератури Мули Мар’яни Василівни.В напрямку «З батьківської криниці» робота пошукового загону виборола друге місце.

МИ ЩИРО ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ПОШУКОВИЙ ЗАГІН ТА ЇХ КЕРІВНИКА.МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я ВАМ, НОВИХ ПОШУКІВ І НОВИХ ПЕРЕМОГ.

Позолоченные вензеля
Переглядів: 378 | Додав: merri | Дата: 20.12.2012 | Коментарі (1)

6 листопада 2012 року в м. Тячів райЕНЦ провів виставку творчих учнівських робіт "Природа і творчість", присвячену 30-річчю юннатівського руху на Тячівщині. Школа на виставку представила 8 робіт. Серед найкращих робіт виявилися і дві роботи учнів нашої школи. Управлння освіти, молоді та спорту Тячівської РДА нагородило грамотами і подарунками
    Думнича Віктора - учня 7 класу, за зайняте ІІ місце в напрямку "Творчі дитячі поробки з природного матеріалу". Чорнооку Мар'яну - ученицю 8-Б класу, за зайняте ІІІ місце у напрямку "В об'єктиві натураліста".
    Також грамотою нагороджено педагога-організатора Думнич Мар'яну Петрівну за високий рівень, змістовність та підготовку творчих учнівських робіт представлених на районну виставку.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
    Добра, здоров'я, усього найкращого кожному із Вас і Вашим родинам. Подальших успіхів у творчості. Нехай радує людей Ваше мистецтво!
Позолоченные вензеля
Переглядів: 548 | Додав: merri | Дата: 29.11.2012 | Коментарі (0)

Переглядів: 450 | Додав: merri | Дата: 22.11.2012 | Коментарі (0)

1-8 9-16 ... 233-240 241-248 249-255