« 1 2 ... 27 28 29 30 31 32 »
Новогодняя гирлянда
звездочки

Переглядів: 370 | Додав: merri | Дата: 26.12.2013 | Коментарі (0)

Немає  жодної книги,

з якої людина не змогла б

навчитися чого-небудь

хорошого.

Й. Гете

Книга –це велике диво, створене людиною. Саме до книги ми звертаємось упродовж усього нашого життя. Вона допомагає в навчанні, відкриває нові горизонти пізнання такого цікавого світу, робить нас більш розумними, ерудованими, збагачує наш внутрішній світ. Вона ніколи не стомлюється й завжди готова повести допитливого читача цікавими безкінечними стежками неозорої Країни Знань.

Казкове знайомство учнів початкових класів з бібліотекарем й усіма жителями книжкового царства проходило теплого осіннього дня наприкінці жовтня. Зустріч у книжковому місті відбулася дякуючи учням 4-А класу та шкільному бібліотекарю Штурмак Наталії Михайлівні.  В гості до учнів школи завітали Королева книг (Цірик Надія), Книжка (Токар Анжеліка), Дівчинка (Штурмак Альона), Книжковий лікар (Мойсеєнко Василь), Буратіно (Шафар Степан) та Баба Яга (Минько Віталій). Вони познайомили дітей з правилами поводження з книгами, загадали загадки, згадали героїв відомих казок та їхні пісеньки. На кінець зустрічі Наталія Михайлівна побажала, щоб не було жодного дня, коли б не було прочитано бодай однієї сторінки з нової книги. До нових зустрічей.

Переглядів: 349 | Додав: merri | Дата: 06.11.2013 | Коментарі (0)

ДЕКАДА ПРАВОЗНАВСТВА В ШКОЛІ

З 1.10 – 12.10 в школі проходила декада правових знань. Заздалегідь до початку було складено план роботи. Учні 3-6 кл. готували виховні заходи на тему «Наші права – щасливе дитинство», а учні 7-11 кл. «Право і закон в твоєму житті». З учнями 9-11 кл. було проведено анкетування на тему «Сьогодні учень, а завтра громадянин».

Також проходив конкурс рефератів. Тематика була різноманітною. З учнями 9-Б кл. було проведено диспут на тему «Що таке влада і для чого вона є». В ході диспуту розвивалась самостійність, логічне мислення, соціальна та моральна зрілість.

З учнями старших класів  було проведено відому гру «Брейн-ринг». В грі брали участь дві команди   «Правознавці» і «Екс-президенти». У кожній команді було по шість учасників. Капітаном команди «Правознавці» була Думнич Маріанна, а «Екс-президенти" - Юрко Меланія.

Були проведені представлення команд і 4 конкурси: перший конкурс - «Хто швидше", другий  - "Далі, далі…», третій – визначення устрою держави, четвертий – «Що зайве в логічному ряді».

У ході гри була проведена  психологічна пауза, в результаті якої всі учасники виконували певні завдання.

Суддями проведеної гри були учні 11 класу – Джуган Михайло та Думнич Роман. Вони і підвели підсумки даного заходу. Було оголошено переможця – команда «Правознавці».

Судді зробили висновок, що даний захід допомагає учням зробити себе ерудитом.

Переглядів: 365 | Додав: merri | Дата: 18.10.2013 | Коментарі (0)

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
     4 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів влаштували учні школи, які порадували всіх святковим концертом.
    Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом - Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.

розочка с зелеными листьями
Переглядів: 346 | Додав: merri | Дата: 05.10.2013 | Коментарі (0)

"Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам змусити себе до праці і сам вимагати її від себе". (В.О.Сухомлинський).

28.09.2013 року видатному педагогу, дитячому письменнику, гуманісту виповнилося б 95 років.З нагоди цього  в школі було проведено:

Виставку творів В.О.Сухомлинського в шкільній бібліотеці, виховні години у 5-6 класах «Доброта – це краса людської душі», малювання ілюстрацій до  казок В.О.Сухомлинського (2-4 класи), заочну подорож до музею В.О.Сухомлинського, що в Павлиській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів №1 ім. В.О. Сухомлинського Онуфріївського району, Кіровоградської області. (7-і класи), перегляд документального фільму  «В.О. Сухомлинський– видатний педагог, гуманіст і реформатор. (8-ий клас), конференцію «Історія одного життя» (9-11 класи)

переливающаяся брошь
Переглядів: 385 | Додав: merri | Дата: 01.10.2013 | Коментарі (0)

Анимационная картинка танцы
       З 3 по 9 вересня в школі проходив Олімпійський тиждень. В ході його проведення було організовано чимало спортивних змагань, в яких учні охоче брали участь.

Анимированная линейка
Переглядів: 387 | Додав: merri | Дата: 07.09.2013 | Коментарі (0)

Традиційно в усіх школах України навчальний рік розпочинається єдиним тематичним уроком. Цього року на вибір класному керівнику було дано кілька тем присвячених двадцятиріччю Державного Прапора України і 200-річчю від Дня народження Т.Г. Шевченка.
     Ось деякі моменти проведення першого уроку в нашій школі

Анимированная линейка
Переглядів: 335 | Додав: merri | Дата: 02.09.2013 | Коментарі (0)

Сьогодні відшуміло свято Першого дзвінка, сповнене посмішок, музики, квітів, теплих привітань, радісних зустрічей і фото на згадку.

Анимированная линейка
Переглядів: 367 | Додав: merri | Дата: 01.09.2013 | Коментарі (0)