« 1 2 3 4 5 6 7 ... 31 32 »

У школі пройшов І етап всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» , яка проводиться щорічно серед вихованців з метою підтримки талановитих дітей та молоді, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення їх до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті.

На конкурс було подано поробки учнів 1-4-х, 5-6-х, 7-Б, 8-х, 9-Б, 10-Б класів у різних видах техніки виконання.

Роботи вражали своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, глибоким змістом та тематичною спрямованістю.

Для участі у ІІ етапі відібрано 42 найкращі роботи:

Переглядів: 158 | Додав: merri | Дата: 23.02.2021 | Коментарі (0)

З 15 по 19 лютого в нашій школі пройшов тиждень інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя, підвищує рівень знань учнів, виховує вміння працювати в групах та почуття відповідальності. Розпочався тиждень короткими відомостями про Інтернет. Чому про Інтернет? Тому, що 11 лютого у світі відзначається день безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Інформаційні технології та Всесвітня павутина не тільки відкривають безмежні можливості для навчання й особистого розвитку людини, вони істотно полегшують наше життя.

Основними завданнями було розвинути у дітей бажання розвиватися у вивченні інформатики як дисципліни, викликати цікавість та непересічне ставлення до матеріалу, що вивчається на уроках з інформатики, пов’язати його вивчення із життям, розглянути у яких життєвих ситуаціях можна використовувати знання з інформатики, розвивати основні предметні компетентності та навички.

Все це досягалось шляхом проведення цікавих заходів та нестандартних уроків, цікавими завданнями та конкурсами, такими як:

Понеділок. Відкриття тижня інформатики, трансляція відео-ролику «Правила поведінки в Інтернеті»

посилання на відео: http://youtu.be/ET4D9hXGvak

Вівторок. Відкртий урок з інформатики в 5-Б класі, провела вчитель Мандзюк М.В.

Середа. Позакдасний захід «Суд над Інтернетом» (учні 9, 10, 11 класів), провели вчителі інформатики  Слупко А.С., Мандзюк М.В., Корсак Л.В.

Четвер. Конкурс стіннівок та малюнків.

П’ятниця. Закриття тижня.

Загалом, варто відмітити те, що проведені заходи та уроки були цікавими для учнів, спонукали їх до пошуку нових ідей та до створення цікавих непересічних малюнків, поробок з інформатики.

Переглядів: 137 | Додав: merri | Дата: 21.02.2021 | Коментарі (0)

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

В нашій школі у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Учні підготували невеличкий виступ, в якому розповіли про історію цього свята, виконали пісні та зіграли пантоміму.

Посилання на ці виступи знайдете нижче:

пісня «Ніч яка місячна» у виконанні учнів Куцина Давида, Продана Василя, Думнича Василя. https://youtu.be/W-_N4KJDB24

Пісня «Гуцулка Ксеня» у виконанні учнів Куцина Давида, Продана Василя. https://youtu.be/HzOeM55xFjg

Пантоміма «На лавочці» у виконанні учнів Думнич Діани, Мула Валерії, Токаря Юрія, Думнича Василя, Продана Василя. https://youtu.be/im8vQtbjkNI

Переглядів: 152 | Додав: merri | Дата: 20.02.2021 | Коментарі (0)

ВИПУСКНИКИ НАШОЇ ШКОЛИ У НЕЗВИЧНІЙ ФОРМІ ПРИВІТАЛИ ВСІХ З НОВИМ 2021 РОКОМ.

Тисни на посилання:
Переглядів: 196 | Додав: merri | Дата: 01.01.2021 | Коментарі (0)

18 грудня на чолі з старостою села І.І. Решетарем та гостям свята, біля сільської ради відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. До заходу долучилися й учні Добрянської ЗОШ, які піснями і колядками розважали гостей. Надіємося, що свято сподобалось усім.

Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

Переглядів: 158 | Додав: merri | Дата: 21.12.2020 | Коментарі (0)

19 листопада відбувся відкритий урок в 3-Б класі з літературного читання, який провела вчитель Варга Л.В.
        Тема - "Україна - моя Батьківщина". На уроці учні ознайомилися із життям і творчістю українських письменників, удосконалювали навички читання віршованих творів.

Переглядів: 177 | Додав: merri | Дата: 27.11.2020 | Коментарі (0)

Вже стало традицією, що в першій половині листопада в початковій школі проходить Тиждень школярика. Цього року вчителями початкових класів проведено ряд заходів, метою яких було стимулювання  школярів до пошуку додаткових матеріалів із запропонованих тем, формування навички спілкування, розвитку творчого мислення, розширення кругозору учнів, залучення якомога більшої кількості учнів до творчо-пізнавальної діяльності.

Переглядів: 146 | Додав: merri | Дата: 25.11.2020 | Коментарі (0)

28 жовтня молодим вихователем ГПД Маринець Т.М. було проведено цікаву виховну годину  «Ми - українці»

Під час проведення  заходу Тетяна Михайлівна показала маленьким вихованцям, що наша держава несе всім світло миру, любові, добра і злагоди. Ми, українці, ідемо в світ і  раді від того, що маємо свою державу, волю, рідну мову. І кожен із нас пов'язує свою долю з Україною. Для неї ми живемо, для її процвітання і блага. Буде багата держава, будемо краще жити і всі ми.

Переглядів: 143 | Додав: merri | Дата: 23.11.2020 | Коментарі (0)